Openbare onderstand
Start Omhoog

 

 

Bestuursleden van de openbare onderstand

Pastoor en burgemeester zijn van rechtswege benoemd.

Coolen Joannes Franciscus, pastoor
Wauters Guillielmus, burgemeester
Jacobs Jan Baptist, 1828, schatbewaarder in 1849
Van Nyverseel Carolus, 1830
Daumerie Guillielmus, 1832
Janssens Leo, 1832
De Mol Franciscus, 1832
De Ridder Petrus, 1836
Verheyden Egidius Franciscus, 1839
Theus Andreas, 1845, raadslid in 1849
Gysens Egidius, secretaris in 1849
Janssens Jan Baptist, voorzitter in 1849
Jacobs Petrus, 1858
Biermans P.J., 1862, pastoor
Vanden Borre Henricus Dominicus, 1862
Janssens Judocus, 26/11/1864 tot 31/12/1885
Swalus Henricus Ambrosius, 1866, hoefsmid
De Mol Egidius Franciscus, 1867
Jacobs Egidius, 16/12/1876, wagenmaker
Biermans August, 07/11/1878, pastoor, in vervanging van zijn overleden broer
Schaumans Benedictus, 15/11/1879
Thijs Cornelius, 25/11/1880, in vervanging van August Biermans
Van Nyverseel Carolus Ambrosius, 23/12/1882, in vervanging van Judocus Janssens
Janssens Petrus, 18/10/1885, in vervanging van Cornelius Thijs
Van Molle Bernardus Gregorius, 10/12/1897, koster
Honoré Honorius, 14/11/1898, pastoor
Dignef Petrus, 23/12/1902
Baron de Viron René, 12/01/1916
Vander Donck Jozef, 18/05/1916, onderpastoor
Van Molle Eugeen, 13/08/1921
Geets Emiel, 03/03/1922, pastoor
Warnis Jan, 22/04/1922
Borremans August, 22/04/1922
De Kempeneer Frans, 1923, in vervanging van René de Viron
De Smet Frans, 1925, in vervanging van Emiel Geets
Van Malder Victor, 1925, in vervanging van Eugeen Van Molle
Vander Maeten Frans, 1925, in vervanging van August Borremans
Van Schepdael Hendrik, 1925, in vervanging van Jan Warnis
Wauters Frans, 1930, in vervanging van Emiel Geets
Vanden Borre Dominicus, 1930, in vervanging van Eugeen Van Molle
De Rey Constant, 1937, pastoor
De Ridder Frans Hendrik, 1937, drukker
De Ridder Judocus, 1937, tramontvanger
Lambrechts Roger, 1937, geneesheer
De Ruyver Frans, 1941, in vervanging van Roger Lambrechts
Van Hellemont Josephus Rumoldus, 1944
Vandermaeten Hendrik, 1944, voleindigt mandaat pastoor De Rey en vervangt Van Hellemont
Baron de Viron Henry, 1945, in vervanging van Frans Hendrik De Ridder
Wilikens Frans, 1947, in vervanging van Frans De Ruyver
Valentin Eugeen, 1947, in vervanging van Van Hellemont
Vanden Steen Petrus, 1947, in vervanging van Baron Henry de Viron
Wafelaerts Henricus, 1947, in vervanging van Jozef Covens
D'hoir Guillielmus, 1947, in vervanging van Gustaaf Van Cutsem
Verleyen Joseph, 1947, in vervanging van Gustaaf Van Cutsem
Van Cutsem Gustaaf, 1953
Gallin André, 1953
de Viron Thierry, 1953
Appelmans Jean Hector, 1953
De Ridder Frans Jozef
Valkeniers Godelieve, echtgenote van Melkebeke, 1959
Quevit Robert Louis, 1959
Bellemans Amandus Jan, 1959
Poelmans Roger Alfred, 1959
Amys Nestor, 1959
Smeulders Luc, 1965
Verbeurgt Daniel, 1965
Brusselmans Amandus, 1965
De Paepe Hector, 1965
Verset Julianus, 1971
Mot Georges, 1971
Wijns Robert Amandus, 1971
Van Weyenberg Maria, 1971
Vranken Emile, 1971
Roelens Julienne, 1971
De Plecker Frans, 1971
Appelmans Albert, 1971
De Smedt Odile, 1971
Dooms Joanna, 1971
Goubout Guillemyn Josephine, 1971
Vande Vondel Roger, 1982, OCMW-voorzitter
De Backer Luc, 2007 tot 2013 OCMW-voorzitter
Vereecke Lies, 2013, OCMW-voorzitter