België
Start Omhoog

 

 

België

1830

Burgemeester

Wauters Guilielmus

Schepen

Van Lierde Petrus, tot 1834

 

Janssens Leo, tot 1835

Raadslid

Van Nyverseel Carolus

 

Crokaert Frans, tot 1832

 

Verheyden Egidius Franciscus

 

Michiels Joannes

Secretaris

Van Lierde Joannes

Ontvanger

Frederickx

Veldwachter

Mensalt Josephus, tot 1832

 

Van Everbroeck Antonius Josephus, vanaf 1832

1836

Burgemeester

Wauters Guilielmus, tot 1838

Schepen

Michiels Joannes Frans, tot 1844

 

Verheyden Egidius Franciscus, burgemeester vanaf 1838

Raadslid

Puttaert Joannes, tot 1840

 

Van Molle Egidius, tot 1847

 

Plas Jan Albert

 

Janssens Jan Baptist

 

De Mol Egidius Franciscus

 

Van Laethem Jan Baptist

 

Thues Andreas, vanaf 1840

 

Vanden Driesch Arnold, vanaf 1846

 

Jacobs Jan Baptist, vanaf 1848

Secretaris

Van Lierde Joannes

Ontvanger

De Ceuleneer 1836-1837

 

Puttaert Jan Baptist 1837-1839

 

Jacobs Jan Baptist 1839-1846

 

De Paepe Adolphe, vanaf 1846

Veldwachter

Van Everbroeck Antonius Josephus

 1855

Burgemeester

Verheyden Egidius Franciscus

Schepen

Janssens Jan Baptist

 

Plas Jan Albert, tot 1862

Raadslid

De Mol Egidius Franciscus

 

Jacobs Jan Baptist, tot 1858

 

Van Laethem Jan Baptist

 

Theus Andreas

 

Vanden Driesch Arnold

 

Van Lierde Joannes Carolus, vanaf 1861

Secretaris

Van Lierde Joannes, tot 1857

 

Van Lierde Guilielmus Franciscus, vanaf 4 december 1857

Ontvanger

De Paepe Adolphe, tot 1859

 

Peeters Frans, vanaf 19 mei 1859

Veldwachter

Van Everbroeck Antonius Josephus

 1864

Burgemeester

Verheyden Egidius Franciscus

Schepen

Janssens Jan Baptist

 

De Mol Egidius Franciscus

Raadslid

Vanden Driesch Arnold

 

Van Lierde Joannes Carolus

 

Eylenbosch Jan

 

Baron de Viron Theodoor

 

Michiels Jan Frans, tot 1866

 

Van Laethem Jan Frans, tot 1865

Secretaris

Van Lierde Guilielmus Franciscus

Ontvanger

Peeters Frans

Veldwachter

Van Everbroeck Antonius Josephus

 

Moeremans Henri, vanaf 1865

 

Vander Straeten Petrus 1866-1870

 

Hofmans Cornelius 1865-1867

 

De Muylder Judocus 1865-1866

 1867

Burgemeester

Verheyden Egidius Franciscus

Schepen

De Mol Egidius Franciscus, tot 1877

 

Van Lierde Joannes Carolus

Raadslid

Vanden Driesch Arnoldus, tot 1879

 

Eylenbosch Jan, tot 1883

 

Baron de Viron Theodoor, tot 1872

 

Moeremans Henri

 

Vander Straeten Petrus

 

Janssens Judocus

 

Van Nyverseel Carolus, vanaf 1875

 

Schaumans Carolus, vanaf 1877

 

Swalus Henricus, vanaf 1882

Secretaris

Van Lierde Guilielmus Franciscus

Ontvanger

Peeters Franciscus

Veldwachter

Van Everbroeck Antonius Josephus, tot 1883

Hulpveldwachter

Van Everbroeck Jan Baptist, vanaf 1868

 

Osselaere Jozef, vanaf 15 januari 1884

 1888

Burgemeester

Verheyden Egidius Franciscus, tot 1890

Schepen

Moeremans Henri

 

Van Lierde Joannes Carolus, tot 1889

Raadslid

Janssens Judocus

 

Warnis Joannes Henricus

 

Van Nyverseel Carolus

 

Van Nyverseel Carolus

 

Swalus Henricus

 

Basteleus Joannes

 

Raemdonck Jan Frans

Secretaris

Van Lierde Guilielmus Franciscus

Ontvanger

Peeters Frans, tot 1890

 

Van Lierde Edmond, vanaf 11 april 1890

Veldwachter

Osselaere Jozef

 1891

Burgemeester

Moeremans Henri

Schepen

Verheyden Guilielmus Leonard

 

Janssens Judocus, tot 1892

Raadslid

Warnis Joannes Hendrik

 

Raemdonck Jan Frans

 

Baron de Viron Robert, tot 1899

 

Swalus Henricus

 

Covens André

 

Van Lierde Joannes Martinus, tot 1896

 

Vanden Driesch Jan Frans 1896-1898

 

Vanden Heuvel Petrus, vanaf 1898

Secretaris

Van Lierde Guilielmus Franciscus, tot 1895

 

Janssens Petrus Henricus, vanaf 30 oktober 1895

Ontvanger

Van Lierde Edmond

Veldwachter

Osselaere Jozef

 1900

Burgemeester

Moeremans Henri

Schepen

Verheyden Guilielmus Leonard

 

Warnis Joannes Hendrik

Raadslid

Swalus Henricus

 

Raemdonck Jan Frans, tot 1902

 

Covens André

 

Janssens Jan Baptist

 

Vanden Heuvel Petrus

 

Gysens Emiel

 

Vanden Borre Dominicus, vanaf 1904

 

Wafelaerts Jozef, vanaf 1904

Secretaris

Janssens Petrus Henricus

Ontvanger

Van Lierde Edmond

Veldwachter

Osselaere Jozef

 

Van Everbroeck August, vanaf 1904

 1908

Burgemeester

Moeremans Henri, tot 1909

 

Verheyden Guilielmus Leonard, vanaf 1909

Schepen

O’ kelly de Galway Eduard

Raadslid

Swalus Henricus

 

Wafelaerts Jozef

 

Schaumans Benedictus

 

Covens André

 

De Winde Jozef

 

Vanden Heuvel Petrus, tot 1909

 

Baron de Viron Robert, vanaf 1909

 

Raemdonck Jan Baptist, vanaf 1910

Secretaris

Janssens Petrus Henricus

Ontvanger

Van Lierde Edmond

Veldwachter

Van Lierde Edmond

 

Van Everbroeck August

 1912

Burgemeester

Verheyden Guilielmus Leonard, tot 1912

 

Baron de Viron Robert, vanaf 1913

Schepen

Covens André

 

Baron de Viron Robert, tot 1913

 

Schaumans Benedictus, vanaf 1913

Raadslid

Schaumans Benedictus

 

De Winde Jozef

 

Raemdonck Jan Baptist

 

Van Everbroeck Jan Baptist, tot 1914

 

Walravens Livinus

 

Warnis Jan

Secretaris

De Troy Lodewijk

Ontvanger

Van Lierde Edmond

Veldwachter

Van Everbroeck August

 1921

Burgemeester

Baron de Viron Robert

Schepen

De Winde Jozef

 

De Knop Eugeen, tot 1925

 

Walravens Livinus 1925-1926

Raadslid

Schaumans Camiel

 

Van Malder Victor

 

Walravens Livinus, tot 1925

 

De Ridder Jozef

 

Ravyts Cesar

Secretaris

De Troy Lodewijk

Ontvanger

Van Lierde Edmond, tot 1924

 

Van Everbroeck Arthur, vanaf 28 april 1924

Veldwachter

Osselaere Jozef

 

Van Everbroeck August

 1926

Burgemeester

Baron de Viron Robert, tot 1929

 

Walravens Livinus, vanaf 1929

Schepen

De Winde Jozef, tot 1927

 

Walravens Livinus, tot 1929

 

Duyck Frans, vanaf 1927

 

Van Malder Victor, vanaf 1929

Raadslid

Schaumans Camile

 

Van Malder Victor, vanaf 1929

 

De Ridder Jozef, tot 1928

 

Duyck Frans, tot 1927

 

Ravyts Cesar

 

Warnis Jan, tot 1932

 

Winssinger Alfred

 

Mertens Joannes Franciscus

 

Gysens Petrus, vanaf 1928

 

Vander Voorde Gustaaf, vanaf 1929

 

Bytebier Edgard, vanaf 1932

 

Lombaerts Dominicus, vanaf 1929

Secretaris

De Troy Lodewijk

Ontvanger

Van Everbroeck Arthur

Veldwachter

Osselaere Jozef, tot 1924

 

Van Everbroeck August, tot 1931

 

Vandendamme Jaak, vanaf 1 januari 1932

 1933-1938

Burgemeester

Walravens Livinus, tot 28 oktober 1937

Schepen

Duyck Frans

 

Van Malder Victor

Raadslid

Schaumans Camiel

 

Lombaerts Dominicus

 

Bytebier Edgard

 

De Ridder Emiel

 

De Knop Jozef

 

Moeremans d’Emaus Gaëtan, tot 1933

 

Steppé Arthur

 

Baron de Viron René

 

Lambrechts Roger, vanaf 13 juni 1933

 

Ravyts Cesar, vanaf 17 november 1937

Secretaris

De Troy Lodewijk, tot 1937

 

Van Everbroeck Arthur, vanaf 2 juli 1937

Ontvanger

Van Everbroeck Arthur, tot 1937

 

Tiebout Jan, vanaf 1 oktober 1937

Politiecommissaris

Agneessens Maurits, vanaf 26 november 1937

Veldwachter

Vandendamme Jaak

 1938

Burgemeester

Verheyden Robert

Schepen

Van Malder Victor, waarnemend burgemeester vanaf 1943 tot aan de terugkeer van Verheyden Robert, en van 1946 tot 1947.

 

De Ridder Emiel, oorlogsburgemeester vanaf augustus 1944

 

Lombaerts Dominicus

Raadslid

De Ridder Emiel

 

de Viron René

 

Lambrechts Roger

 

Steppé Arthur

 

De Knop Jozef

 

Van Hellemont Joseph

 

Vander Maeten Hendrik

 

De Cuyper Filip

 1947-1952

Burgemeester

Vergels Herman, vanaf 11 april 1947

Schepen

Steppé Arthur, ontslag 5 maart 1948

 

Van Eetvelde Jules

 

Mot Georges, vanaf 5 maart 1948

Raadslid

Vander Maeten Hendrik

 

Wafelaerts Henri

 

D’hoir Guilielmus

 

Mot Georges

 

Koklenberg Emiel

 

Covens Jozef, tot 13 juni 1949

 

Wilikens Frans

 

Van Malder Gustave

 

Steppé Arthur, ontslag 3 juni 1948

 

Vanhellemont Raymond, vanaf 3 juni 1948

 

Jamée André, vanaf 15 juli 1949 tot 4 oktober 1949

 

Van Cutsem, vanaf 14 december 1949

 1953-1958

Burgemeester

Herman Vergels, tot 23 mei 1957

 

Mot Georges, vanaf 28 juni 1957

Schepen

Mot Georges, tot 28 juni 1957

 

De Meuter Pierre

 

Vander Maeten Hendrik, vanaf 26 juli 1957

Raadslid

Vander Maeten Hendrik, tot 26 juli 1957

 

Wafelaerts Henri

 

D’hoir Guillaume

 

Koklenberg Emiel, tot 16 december 1957

 

Wilikens Frans

 

Vanhellemont Raymond

 

Mevrouw Scholiers

 

Bittremieux Maurice

 

Vanden Driesch Jan Baptist, vanaf 16 juni 1957

 

Bollen Raymond, vanaf 30 december 1957

Secretaris

Van Everbroeck Arthur

Ontvanger

Tiebout Jan

Politiecommissaris

De Croo Aimé, vanaf 1956

Veldwachter

Vanruymbeke Walter, vanaf 16 november 1953

 1959-1964

Burgemeester

Mot Georges

Schepen

De Meuter Pierre

 

De Saedeleer Philemon, vanaf 4 april 1963

 

Wilikens Frans, vanaf 4 april 1963

Raadslid

De Saedeleer Philemon, vanaf 4 april 1963

 

Wilikens Frans, tot 4 april 1963

 

Mevrouw Marissens

 

Bittremieux Maurice

 

Vanden Driesch  Jan Baptist

 

De Haen Hendrik

 

Marstboom Leon

 

De Plecker Frans

 

Gilis Jacques

Secretaris

Van Everbroeck Arthur

Ontvanger

Tiebout Jan

Politiecommissaris

De Croo Aimé

Veldwachter

Vanruymbeke Walter

 1965-1970

Burgemeester

Mot Georges

Schepen

Wilikens Frans

 

De Haen Hendrik

 

De Graeve Jan Baptist

Raadslid

Bittremieux Maurice

 

Marstboom Leon

 

De Saedeleer Philemon

 

Poelmans

 

De Boeck

 

Reinhard

 

Mevrouw Van Melkebeke

 

Hermans

 

Vergels Filip

Secretaris

Van Everbroeck Arthur

Ontvanger

Tibout Jan

 

Van Eesbeek Jef

 1970-1976

Burgemeester

Vergels Filip

Schepen

Wilikens Frans

 

De Haen Hendrik

 

Mevrouw Van Melkebeke-Valkeniers

Raadslid

Mot Georges

 

Marstboom Leon

 

De Saedeleer Philemon

 

Poelmans R.

 

De Boeck A.

 

Reinhard H.

 

De Graeve Jan Baptist

 

Bellemans A.

 

Mevrouw Van Espen-De Meersman

Secretaris

Vandervoorde P.

Ontvanger

Van Eesbeek Jef

 1976-1982

Burgemeester

Vergels Filip

Schepen

De Craen Jan

 

De Mulder Urbain

 

Verschaffel Antoon

 

Kerkhofs Joseph

 

Vander Voorde Joannes

 

De Neve Joannes

 

Nieuwlandt Lodewijk

Raadslid

De Camps Frans

 

Mot Georges

 

Schubert Charles

 

Vanden Driesch Pierre

 

Vanden Houte Jan

 

Valkeniers Josephus

 

Vanden Meerssche Jean

 

Appelmans Maurice

 

Jacobs Petrus

 

Diegenant Achille

 

Vande Vondel Roger

 

Mevrouw Donvil-De Smedt Odile

 

Verleye Joannes

 

Carion Alain

 

De Ridder Jozef

 

Mevrouw Van Couwenberghe-Dooms Joanna

 

Mevrouw Steenput-Van Damme Eulalie

 

Mevrouw Schoukens-Van Nieuwenhuyze Annie

 

Prinsen Alfonsius

 

Mevrouw Spapens-Gilles Margaretha

 

Mevrouw Mattelé-Dekinder Josephine

 

Hellinckx Pierre

 

Denis Englebert

Secretaris

Yvan Berghmans, vanaf 1973

Ontvanger

Van Eesbeek Jef

 

De Smedt Karel

 1982

Burgemeester

Valkeniers Jef (Volksb.)

 

De Ridder Jozef, waarnemend burgemeester

Schepen

De Ridder Jozef (Volksb.) onderwijs en cultuur

 

Walravens Willy (P.V.V) openbare werken

 

Platteau Stefaan (P.V.V.) financiën

 

Kerckhofs Jos (P.V.V.) burgerlijke stand

 

Verschaffel Tony (S.P.) ruimtelijke ordening

 

De Vreese (S.P.) sociale zaken

 

Appelmans (Volksb.) jeugd en sport

Raadslid

Vergels Filip

 

De Mulder Urbain

 

De Craen Jan

 

Vander Voorde Joannes

 

Mevrouw Van Couwenbergh-Dooms Joanna

 

Zelderloo Luc

 

Mot Georges

 

Mevrouw Steenput-Van Damme Eulalie

 

Mevrouw Schoukens-Van Nieuwenhuyze Annie

 

Mevrouw Donvil-De Smedt Odile

 

De Paepe

 

Diegenant Achille

 

Vindevogel

 

Schubert Charles

 

Verleye Joannes

 

Denis

 

Pardon

 

Vanden Meerssche Henri

 

Vanden Houte Jan

 

Huybrechts Jan

 

Prinsen Fons

 

Segers Jan

 

Ronsijn Piet

 

De Camps Marie

Secretaris

Yvan Berghmans

Ontvanger

De Smedt Karel, tot 1983

 

Cools Roland

 1989

Burgemeester

Platteau Stefaan, vanaf 2 januari, benoemd 19 december 1988

 

De Craen Jan, vanaf 13 mei 1992

Schepen

De Craen Jan, eerste schepen, tot 13 mei 1992

 

Verschaffel Tony

 

Walravens Willy

 

De Mulder Urbain, tot 1992

 

Mevrouw Eulalie Steenput-Van Damme

 

Mevrouw Jeanne Donvil-De Smedt

 

Vindevogel André, tot 1992

 

Platteau Stefaan, vanaf 1992

 

De Meulemeester Marc, vanaf 1992

 

Margot Jan, vanaf 1992

Raadslid

Vergels Filip

 

Schubert Charles

 

Vanden Houte Jan

 

Diegenant Achiel

 

Vande Vondel Roger

 

De Ridder Jozef

 

Prinsen Alfons

 

Denis Englebert

 

Huybrechts Jan

 

Segers Jan

 

Vanden Meerssche Henri

 

De Camp Marie

 

Ronsijn Piet

 

Pardon Guy

 

Margot Jan

 

Baré Joseph

 

Vanderroost Patrick

 

De Vis-Vranken Amelie

 

Sergoigne Julien

 

Martens Filip

 

Coene Leo

 

Genie Eric

 

De Meulemeester Marc

 

Bouté-Biermans Jeanine

 

De Maesschalck Piet

Secretaris

Yvan Berghmans, tot 1993

 

Van den Nest Hubert

 1995

Burgemeester

Platteau Stefaan

Schepen

De Craen Jan eerste schepen

 

Walravens Willy

 

Eulalie Steenput-Van Damme

 

Jeanne Donvil-De Smedt

 

De Ridder Jozef

 

De Meulemeester Marc

 

Sergoigne Julien

 

Margot Jan

Raadslid

De Mulder Urbain

 

Schubert Charles

 

Van den Houte Jan

 

Diegenant Achiel

 

Pardon Guy

 

Vanden Meerssche Henri

 

Eulalie Steenput-Van Damme

 

Jeanine Bouté-Biermans

 

De Maesschalck Petrud

 

Dandoy Michel

 

Mariette Leyns-Monsieur

 

Valkeniers Jozef

 

Zelderloo Walter

 

De Ridder Karel

 

Segers Willy

 

Straetmans Luc

 

Dedobbeleer Rita

 

Van Cauter Erik

 

Sorel Micheline

 

Massagé Paula

 

De Smet Johan

 

Schaumans Jozef

 

Steps François

 

Bruynings Josephus

 

Deleu Luc

Secretaris

Van den Nest Hubert

 2001-2006

Burgemeester

Platteau Stefaan

Schepen

Jeanne Donvil-De Smedt

 

De Vliegher Georges

 

Zelderloo Walter

 

De Meulemeester Marc

 

Zelderloo Elke

 

Walravens Carine

 

Dedobbeleer Rita

Raadslid

De Ridder Jozef

 

Pardon Guy

 

Margot Jan

 

De Maesschalck Piet

 

Sergoigne Julien

 

Jeanine Bouté-Biermans

 

Dandoy Michel

 

Valkeniers Jef

 

De Ridder Karel

 

Straetmans Luc

 

Massagé Paula

 

Segers Willy

 

Sorei Micheline

 

Deleu Luc

 

Ceder Jurgen

 

Valkeniers Michel

 

Diegenant Koen

 

Smagghe Danny

 

Steenput Bruno

 

Willen Marc

 

Van Hoegaerden Dirk

 

Toelen Bieke

 

Natascha Rons-Vanhee

 

De Smet Johan

 

Bernadette Groenweghe-Van Coillie

Secretaris

Van den Nest Hubert

 2007

Burgemeester

Platteau Stefaan

Schepen

Zelderloo Elke, tot 1 januari 2011

 

Walravens Carine

 

Dedobbeleer Rita

 

De Vliegher Georges, tot 1 januari 2011

 

De Meulemeester Marc

 

Zelderloo Walter, tot 1 januari 2011

 

Segers Willy

 

Vanderoost Jef, eerste schepen, vanaf 1 januari 2011

 

Deleu Luc, vanaf 1 januari 2011

 

Vereecke Lies, vanaf 1 januari 2011

Raadslid

Jeanne Donvil-De Smedt

 

Valkeniers Jef

 

Pardon Guy

 

Margot Jan

 

Sergoigne Julien

 

Dandoy Michel

 

De Ridder Karel

  De Vliegher Georges, vanaf 1 januari 2011

 

Ceder Jurgen

 

Smagghe Danny

 

Valkeniers Michel

 

Van Hoegaerden Dirk

 

Steenput Bruno

 

Vanderoost Jozef, tot 1 januari 2011

 

Vereecke Lies, tot 1 januari 2011

 

De Schryver Reindert

 

Schoukens Linsay

 

Crabbe Jos

 

Janssens Linda

 

Veldeman Gerda

 

Van Duijfhuijs Joëlle

 

Walravens Yuri, tot 1 januari 2011

 

Bellen Rebecca, tot 1 januari 2011

 

Staquet Nathalie

 

Quaghebeur Stijn

 

Zelderloo Elke, vanaf 1 januari 2011

 

Zelderloo Walter, vanaf 1 januari 2011

 

Hoogstoel Geert, vanaf 1 januari 2011

 

Pison Joris, vanaf 1 januari 2011

 

Huygens Jacqueline

Secretaris

Van den Nest Hubert, tot 2009

 

Vanden Houte Marianne

Ontvanger

Cools Roland, tot 1 juni 2008

 

Rouquart Vanessa

2013

Burgemeester

Segers Willy

Schepen

Zelderloo Elke, Eerste schepen

  Vanderoost Jef
  Dedobbeleer Rita, tot 02.01.2013
  Van Hove Diane
  Quaghebeur Stijn
  De Dobbeleer Frank tot 2016
  Van den Houte Anneleen vanaf 2016 in vervanging van Frank De Dobbeleer
  De Ridder Karel
  Lies Vereecke, OCMW-voorzitter
  Bernadette Van Coillie-Groenweghe, vanaf 2015 in vervanging van Rita Dedobbeleer
Raadslid De Vliegher Georges, voorzitter
  Valkeniers Jef
  Lies Vereecke tot 21 april 2017
  Stefaan Platteau
  Guy Pardon
  Jan Margot
  Marc De Meulemeester
  Michel Dandoy
  Walter Zelderloo
  Luc Deleu
  Carine Walravens
  Luc De Backer
  Michel Valkeniers
  Linda Janssens
  Linsay Schoukens tot 20 april 2017
  Nathalie Staquet
  Bernadette Van Coillie
  Paul Vanden Meerssche
  Anneleen Van den Houte
  Dirk Janssens
  Jan Erkelbout
  Francis Tratsaert
  Anneleen Vandewynckel tot 9 maart 2013
  Marc Willen
  Karina Peeters
  Cedric Dujardin
  Lucille Briglia-Biesmans
  Katrien Van Lint in opvolging van Anneleen Vandewynckel, tot 17 november 2015
  Frank De Dobbeleer vanaf 2016
  Rita Dedobbeleer vanaf 02.01.2013 tot 15.12.2015
  Jos Crabbe vanaf 01.01.2016 in vervanging van Rita Dedobbeleer
  David De Freyne vanaf 17 november  2015 in opvolging van Katrien Van Lint
  Bruno Steenput vanaf 25 april 2017 in vervanging van Linsay Schoukens
  Martine Pitteljon vanaf 25 april 2017 in vervanging van Lies Vereecke
Secretaris Vanden Houte Marianne